canzan_logo

EBA | ludzie i maszyny

EBA SP. Z O.O. jest przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w obróbce metalu już od 1978 roku. Stosowane nowoczesne technologie pozwalają firmie na wykonanie złożonych i skomplikowanych detali, gwarantując jednocześnie powtarzalność operacji. Łączenie blachy, drutu i profili metalowych na przestrzeni kilkudziesięciu lat opanowali do perfekcji, dzięki czemu mogli pójść o krok dalej. Obecnie oferują rozwiązania kompleksowe – produkcję kontraktową, obsługę produkcji na indywidualne zamówienie, a w swoich realizacjach łączą metal, z różnymi materiałami, grafiką, a także zaawansowaną elektryką.

 

Firma zatrudnia ponad 250 pracowników, współpracuje także z wieloma partnerami na całym Świecie. Stało się więc jasne, że trzeba się skupić nie tylko na procesach produkcyjnych, ale także na wizerunku.

 

Największy problem Eba miała z rekrutacją pracowników. Trwa ona w firmie cały czas, jednak znalezienie informacji o firmie, sposobie jej funkcjonowania czy o samych warunkach pracy były niemożliwe – w sieci było tylko kilka opinii na różnych regionalnych portalach, w których ludzie wypowiadali się o pracodawcy. Postanowiono więc stworzyć stronę internetową, która zawierałaby takie informacje oraz zorganizowanie sesji zdjęciowej, ponieważ nie chciano się w żadnym stopniu opierać o zdjęcia stockowe.

W pierwszym etapie wykonałem sesję portretową kadry zarządzającej, jako że są to osoby mające pierwszy i bezpośredni kontakt z klientami. Były to pozowane portrety, jednak przedstawiające dane osoby w miejscach związanych z ich działalnością w firmie. Jako że w firmie w ciągu 7 lat kadra się powiększała i zmieniała, sesji portretowych wykonałem 3 na przestrzeni tych lat.

Wykonałem również stylizowane zdjęcia pracowników działu marketingu i obsługi klienta oraz pokazałem jak poszczególne działy współpracują ze sobą. 

Eba zajmuje się wieloma procesami technologicznymi i ważne było ich przedstawienie. Wymogiem postawionym przez mojego Klienta, było nie przerywanie produkcji przy realizacji tych zdjęć. Wykonałem więc reportaż i zrobiłem kilka animacji gif. Całość domknąłem zdjęciami detali.

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie