canzan_logo

Event jest zwieńczeniem wielu dni ciężkiej pracy całej ekipy ludzi. 

Oglądane później zdjęcia, pozwolą cieszyć się dłużej z efektów pracy, a przede wszystkim są dowodem na jej rzetelne wykonanie. Dobrze pokazana realizacja zlecenia pozwala zdobyć nowych klientów, pokazać jak zgrany, profesjonalny i kreatywny jest zespół firmy i uwypuklić nieszablonowe, kreatywne pomysły. 

Zdjęcia odgrywają w dzisiejszych czasach zdecydowanie większą rolę w procesie komunikacji.

Dotyczy to w równym stopniu pojedynczych osób jak i globalnych korporacji. Ważniejsze od tego, na jakie potrzeby się je tworzy, jest tylko to, jaka jest ich jakość. Z całą pewnością warto o nią zadbać.

Jestem tego świadomy, dlatego wykonuję dokumentację fotograficzną na wysokim poziomie, mając na uwadze istotne dla Ciebie szczegóły.

Oferuję fotograficzną obsługę eventów, w tym także kilkudniowych oraz wyjazdowych.

Oczywiście, każdy event jest inny, ale kiedy jest się doświadczonym fotografem eventowym, wypracowuje się pewne modus operandi. Na wydarzenie przyjeżdzam godzinę wcześniej, aby się zbrifować i ustalić z Tobą jak ma przebiegać wydarzenie, na co mam zwrócić uwagę, kto jest odpowiedzialny za różne etapy i elementy, czego nie może zabraknąć na zdjęciach.

Potem już robię wszystko, żeby w ciągu całej imprezy, w tyle Twojej głowy nie kołatała się myśl, że musisz jeszcze kwestią fotografa i zdjęć się zająć lub że mogą pojawić się jakieś problemy. W 50% moja praca to rozwiązywanie problemów.

Kiedy event się kończy, nie kończy się praca jego organizatora.

Wiem, że im świeższe zdjęcia tym większą mają one siłę oddziaływania. Dlatego staram się, żeby termin oddania zdjęć spełnił Twoje wymagania – standardem jest oddanie gotowych zdjęć do końca następnego dnia po wydarzeniu. Jeżeli istnieje taka potrzeba, mogę do 5 godzin od czasu zakończenia eventu przesłać Ci do 20 zdjęć. Gotowe zdjęcia wrzucam w chmurę w pełnej rozdzielczości, ale także przygotowuję je w mniejszej rozdzielczości, wyostrzone pod konkretny rozmiar i zoptymalizowane pod względem wagi, tak aby zdjęcia można było bez problemu umieszczać na różnych portalach lub przesyłać w dużej ilości mailem. Pozostałe zdjęcia, których nie obrabiam, również Ci udostępniam – są one w mniejszej rozdzielczości i poddane podstawowej korekcji kolorystycznej. Możesz z nich korzystać w celach wewnętrznych i dokumentacyjnych, aby np. pokazać sponsorom jak ich materiały promocyjne były eksponowane na Twoim wydarzeniu.

Sprawdź również Fotografie:

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie