canzan_logo

W firmie najważniejsi są ludzie. Wiedzą o tym nie tylko menadżerowie czy HR-owcy, ale także klienci i pracownicy – także Ci potencjalni.

Zespół buduje się latami i ten proces nigdy się nie kończy, ponieważ rozwój firmy jest potrzebny do tego aby była ona konkurencyjna. 

Dlatego oczywiste jest że chcemy pokazać innym nasz zespół i to jaką atmosferę tworzą oni w pracy. Dzięki temu klienci zobaczą kto stoi za częścią ich własnego sukcesu, a potencjalni przyszli pracownicy łatwiej się zdecydują na pracę w Twojej firmie.

 

Sesja zdjęciowa to możliwość zaprezentowania światu zewnętrznemu jak wygląda nasza organizacja, jej wartości czy technologie.

Jeżeli masz fajny team, warto pokazać go na zdjęciach, budując przy okazji employer branding.

Sesja zdjęciowa to także okazja do integracji zespołu i stworzenia materiałów marketingowych, które zarazem są świadectwem cały czas tworzącej się historii firmy.

No i nie oszukujmy się – zdjęcia stockowe na stronie internetowej, nie zbudują tak wizerunku jak te przedstawiające rzeczywistość.

W swojej fotograficznej karierze miałem trzy lata przerwy, podczas której zajmowałem się produkcją w Chinach.

Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że to doświadczenie tak bardzo przyda mi się w obecnej pracy. Jestem więc fotografem, który rozumie procesy technologiczne, wie czym są plotery laserowe, ramiona robotyczne, narzędzia CNC, szczotki węglowe czy odkuwki.

Rozumiejąc jak dane procesy wyglądają, jestem w stanie łatwiej i lepiej je zobrazować. Dzięki temu powstają zdjęcia pokazujące innowacyjność i potencjał technologiczny firmy, w której pracuje wysoko wykwalifikowana kadra lubiąca swoją pracę. 

Proces produkcyjny musi być dokładnie rozplanowany aby był wydajny i bezpieczny. Zdaję sobie z tego bardzo dobrze sprawę, więc pracuję tak aby nie zaburzać rytmu produkcji i nie stwarzać zagrożenia.

Generalnie w większości rodzajów fotografii, fotograf powinien być niewidoczny, ale nie dotyczy to fotografii przemysłowej, gdzie żółta kamizelka jest elementem stroju obowiązkowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wizycie w kilkudziesięciu fabrykach, odbytych szkoleniach BHP i rozumieniu czym jest harmonogram produkcji, współpracując ze mną, masz pewność, że sesja odbędzie się bez problemu i jej efekty spełnią Twoje wymagania.

Sprawdź również Fotografie:

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie