canzan_logo

Zdjęcia produktowe

Zaawansowane packshoty, w których oświetlenie podkreśla cechy produktu i nadaje mu charakter. Wysoka rozdzielczość i retusz który niweluje nawet wady procesów produkcyjnych.

Twój kanał na YouTube

Chcesz stworzyć społeczność wokół swojej marki i zwiększyć tym samym świadomość o swojej marce na rynku? Stwórz swój kanał na YouTubie i publikuj te treść na TikToku i Instagramie.

Filmy reklamowe

Swoje narzędzia trzeba prezentować kompleksowo. Zdjęcia pomagają ocenić produkt od strony technicznej, ale film pozwala stworzyć o nim szersze wyobrażenie. I wrażenie.

ZAAWANSOWANE ZDJĘCIA PACKSHOTOWE

Te zdjęcia to podstawowy budulec. Wykorzystuje się je na stronie internetowej, w katalogach, na opakowaniach, ulotkach. Ale przede wszystkim są one wykorzystywane w e-commerce i od tego jak są wykonane, w bardzo dużym stopniu zależy decyzja zakupowa klienta. Muszą nie tylko przedstawić produkt z ciekawej strony, ale także jego najważniejsze funkcje. No i nie mogą być – kolokwialnie mówiąc – byle jakie. Nawet przy narzędziach dla majsterkowiczów, sposób oświetlenia, spójność kolorystyczna i retusz powinny prezentować wysoką jakość.

Szczegółowe detale

Projektanci poświęcają dużo uwagi żeby zaplanować rozpieszczenie przełączników, producenci chcą pokazać ich funkcjonalność, a klienci zobaczyć ich układ i ergonomiczne kształty. To w detalach często skrywa się informacja o  jakości narzędzia lub dane rozwiązanie techniczne. Dlatego czasem warto przyjrzeć się tematowi z bliska!

Takie zdjęcia są też świetnym tłem przy projektowaniu różnych grafik wykorzystywanych w katalogach, ulotkach czy innych materiałach reklamowanych.

Wiele sposobów na oświetlenie

Nawet w ramach jednego narzędzia ustawionego w ten sam sposób, można go oświetlić na kilka różnych sposobów. Mogę użyć światła miękkiego, ostrego, kontrowego lub mieszać je ze sobą w wielu rożnych konfiguracjach. 

Dzięki temu możemy wspólnie wypracować styl oświetlenia dla Twoich narzędzi, tak aby się one wyróżniały na tle konkurencji.

Retusz

Niezależnie od stanu i jakości formy we wtryskarce, sposobu pakowania i transportu, na każdym urządzeniu pojawiają się pewne niedoskonałości lub rysy. Szczególnie wtedy kiedy zdjęcie ma dużą rozdzielczość, pozwalając klientowi zobaczyć produkt dokładnie i z bliska. 
Dlatego dużą uwagę przywiązuje do usunięcia wszelakich rys, kurzu lub postrzępień, na które nie zwraca się uwagi kiedy mamy narzędzie w ręku, ale które są widoczne z bliska na statycznym zdjęciu.

Dodatkowo dokonuję korekty kolorystycznej narzędzia, ponieważ jeżeli produkty jednego producenta są wytwarzane w różnych fabrykach, może dochodzić do zmiany odcienia obudowy lub lakieru. Czasem nawet w ramach jednego narzędzia, różne części obudowy mogą być produkowane w różnych miejscach  lub przez inną ekipę pracowników na linii montażowej, która akurat dostała nowy granulat do wtryskarki.

Before After
Before After
Before After

ZDJĘCIA ARANŻOWANE

Gdy potrzebujesz zdjęć do katalogu, billboardu czy do strony internetowej, najlepiej posłużyć się wtedy zdjęciem aranżowanym. Zaaranżować można samo światło, zbudować scenografię w studio lub zorganizować sesję np. w wynajętej stolarni, gdzie w ciągu jednego dnia można wykonać zdjęcia kilku lub kilkunastu narzędzi.

TWÓJ KANAŁ NA YOUTUBE

Coraz więcej marek – producentów, dystrybutorów czy sprzedawców – robi krok w przód i zaczyna promować się za pomocą swojego kanału na YouTube. Ta forma nie wymaga nakładów na pozycjonowanie SEO lub SEM i jest dużo bardziej naturalna i organiczna w odbiorze. Pozwala za to stworzyć wartościowe treści dla obecnych i potencjalnych klientów, angażuje ich w rozwój marki i tworzy skupioną wokół niej społeczność. Poza tym jest to możliwość pokazania swoich narzędzi w akcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak takie filmy mogą wyglądać i wpłynąć w dłuższej perspektywie na wzrost sprzedaży i renomę marki? Zobacz film, który jest obok.

FILMY REKLAMOWE

Obecnie coraz większe zasięgi robią filmy, które wraz z rozwojem technologii są bardziej dostępne dla każdego, kto zechce tworzyć treści dla swoich potencjalnych klientów i poszerzać świadomość o marce w przestrzeni.

Filmy reklamowe mogą być kręcone w studio lub na lokacji, prezentujące samo urządzenie, urządzenie w użyciu lub miks jednego i drugiego.

Gotowy do realizacji
Twojego projektu?

Zanim przejdziemy do realizacji, skupmy się pierwsze na Twoich potrzebach. Ich zdefiniowanie pozwoli określić zakres pracy, a dzięki mojemu doświadczeniu pomogę zoptymalizować czas i koszty realizacji. Pracowałem przy setkach realizacji z różnymi klientami, więc śmiało dzwoń – nawet jeżeli nie podejmiemy współpracy, to chętnie pomogę przy Twoim projekcie.

michal

Nazywam się Michał Schabowski i od 8 lat, wraz z grupą osób które mi pomagają, realizuję projekty fotograficzne i filmowe swoje oraz moich klientów.

Pracuje z najlepszymi: Allegro, Axel Springer, Cisco, Intel, Lufthansa, L’Oréal, Citroen, Pratt & Whitney, PZL Mielec, UTC Aerospace, Randstad, MTU Aero, Hamilton Sundstrand, Toyota Dakar, Tchibo, Canal +, Tygodnik WPROST, Śnieżka i wieloma innymi.

© Copyright Canzan.pl

Projekt i realizacja www.miroslawrykala.com

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie