canzan_logo

Randstad | nagrody dla najlepszych pracodawców

Reportaż z piątej edycji Randstad Award, czyli przyznania nagród dla najlepszych pracodawców w Polsce. Sam ranking jest ciekawie stworzony, ponieważ powstał on całkowicie w oderwaniu od pracodawców, a skupiony jest tylko na opiniach pracowników – obecnych, byłych i potencjalnych. Badanie obejmuje różne aspekty zatrudnienia, takie jak: innowacyjność, atmosfera pracy, możliwość rozwoju zawodowego, np. poprzez szkolenia czy korzystne warunki finansowe. Wskazuje równocześnie, które czynniki są najistotniejsze dla pracowników przy wyborze przyszłego miejsca pracy.

 

Gala odbyła się w Warszawie, w Hotelu Sofitel Victoria (tak, ten z Misia). Głównym prowadzącym był Maciej Orłoś, a jego gośćmi była Irena Eris, jedna z najbardziej wpływowych kobiet polskiego biznesu, oraz Jacek Rozenek – coach oraz aktor. Głównym tematem rozmów był wizerunek i jego wpływ na sukces firmy. Można było też posłuchać o tajnikach budowania marki, jaką stworzyła Irena Eris.

 

Tegorocznym zwycięzcą została KGHM Polska Miedź, który według badanych oferuje wysokie wynagrodzenia i benefity pracownicze oraz bezpieczeństwo zatrudnienia. Na drugim miejscu uplasował się Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, doceniony za możliwości rozwoju oraz wspieranie równowagi między życiem zawodowym i prywatny. Na trzecim miejscu znalazł się Volkswagen Motor Polska, ceniony głównie za wysokiej jakości szkolenia.

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie