canzan_logo

Vichy | event w Vitkacu

Często się zastanawiamy nad źródłami sukcesu pewnych osób lub marek. Tym czasem źródłem sukcesu Vichy są… źródła. Termalne. Oraz ogromna ilość naukowców pracujących w laboratoriach.

Leczniczy wpływ źródeł termalnych – znajdujących się w okolicach miejscowości Vichy, w środkowej Francji – został odkryty w czasach rzymskich, potem został zapomniany na 1000 lat, po czym odkryty na nowo 200 lat temu. Woda termalna jest krystalicznie czysta o właściwościach kojących, wzmacniających i regenerujących – jest ona podstawą w każdym produkcie tej marki.

Oczywiście bez współpracy z dermatologami oraz naukowcami, obecne właściwości kosmetyków, nie byłyby możliwe do osiągnięcia. A na tym polu Vichy może się mocno pochwalić – zatrudnia około 2000 specjalistów, w tym wielu z Polski.

Z okazji nowej kampanii reklamowej, w całej Polsce odbyły się konferencje zorganizowane głównie dla dermatolożek i farmaceutek. Jedna z nich odbyła się w Warszawie w Domu Handlowym Vitkac – podczas niej wykonywaliśmy reportaż z wydarzenia. Główną prowadzącą spotkanie była Magda Mołek.

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie