canzan_logo

Wojciechowska & Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

Kancelaria radców prawnych i adwokatów Wojciechowska i Wspólnicy, istnieje na rynku od 1994 roku. Usługi prawne kancelaria wykonuje opierając się o osobistą pracę wspólników, a także przy wsparciu kilkunastoosobowego zespołu prawników, asystentów, aplikantów i współpracowników.

Kadra, a co za tym idzie – środowisko pracy – jest dla kancelarii ważne, mojemu zleceniodawcy zależało na tym, aby pokazać zespół oraz wnętrza biurowe, które są eleganckie i wygodne dla pracowników oraz petentów.

Dla kancelarii wykonałem łącznie 3 sesje na przestrzeni kilku lat – dwie wizerunkowe i jedną sesję przedstawiającą wnętrza kancelarii.
Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia z aktualnej sesji. Podczas preprodukcji zdecydowaliśmy się nie wykorzystywać biura kancelarii jako tła do zdjęć, tylko wynajęliśmy mieszkanie w starej kamienicy. Zależało nam na bardziej lifestylowym niż biurowym klimacie, ale zachowując minimalizm otoczenia, tak aby nie wprowadzało ono za dużo zamieszania w finalnym kadrze. Do tego, jako że w kamienicach z reguły znajdują się duże okna, mogłem usprawiedliwić zastosowanie bardzo dużych źródeł światła, które dawały bardzo miękkie i naturalne cienie.

Pierwsza sesja portretowa została zorganizowana w biurze, co kilka lat temu pasowało do nadchodzących trendów, a zależało mi na tym żeby zdjęcia nie zestarzały się przez kilka najbliższych lat. Jako że zdjęcia miały być wykorzystane na stronie internetowej, w profilach na Linkedin etc., zdecydowaliśmy się na wykonanie dwóch zdjęć każdemu pracownikowi – pionowego portretu z możliwością przekadrowania, oraz portretu środowiskowego, przedstawiającego większą część sylwetki.

Sesja wnętrz była pierwszą sesją którą zrealizowałem dla kancelarii. Zajęła jeden dzień zdjęciowy i aby nie zaburzać harmonogramu pracy biura, wybraliśmy dzień, w którym było ono nieczynne.

Zdjęcia zostały wykorzystane na stronie internetowej oraz w materiałach rekrutacyjnych.

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie