canzan_logo

Dobre i ponadczasowe zdjęcia biznesowe pokazują Twój profesjonalizm i wzbudzają zaufanie.

Zdjęcia portretowe wykonuję klientom dlatego, że zdają sobie sprawę z faktu, że to jak się prezentują, wpływa na ich postrzeganie przez partnerów biznesowych. Nie kreuję rzeczywistości, tylko wydobywam z niej to co najpiękniejsze. Poprzez rozmowę, wykazując się empatią, zainteresowaniem i poczuciem humoru, stwarzam atmosferę, w której naturalnie zaczynasz się uśmiechać, pokazujesz się od serdecznej strony z której do widza bije ciepło. Jeżeli chcesz, to mogę ukazać na Twojej twarzy wyraz sukcesu i  pewności siebie. Zawsze jesteś przy tym sobą i będziesz dobrze czuć się z efektem który wspólnie uzyskamy.

Pomagam kreować i wzmacniać wizerunek moich klientów w oczach odbiorców.

Swoim Klientom oferuję kilka rodzajów sesji wizerunkowych, ale tak naprawdę to nie staram się ograniczać wyobraźni żadnymi szablonami. Sesje dzielę na indywidualne, grupowe oraz lifestylowe.

Sesja indywidualna trwa do dwóch godzin, poprzedzona jest make-upem. Podczas tych dwóch godzin, staram się wykonać 5 odrębnych ujęć fotografowanej osoby, tak aby wykonany portret biznesowy mógł być użyty na stronach internetowych, w raportach rocznych, publikacjach webowych i prasowych czy mediach społecznościowych. 

Sesja grupowa przedstawia większą grupę ludzi pracujących w organizacji. Trwa ona od czterech do ośmiu godzin, w zależności od ilości pozujących osób oraz od finalnej ilości ujęć. Przed sesją wykonywany jest make-up.

Przy sesji lifestylowej nie skupiam się na pojedynczych osobach, ale ukazuję pozytywną atmosferę i współpracę w zespole. Przedstawiam pewne sytuacje w kontekście otoczenia biurowego. Przy takich zdjęciach z reguły biorą udział pracownicy firmy, ponieważ osiągnięcie efektu „taniego zdjęcia stockowego” jest niepożądane. 

Sprawdź również Fotografie:

Zdzwonimy się?

Podaj mi swój numer telefonu a oddzwonie do Ciebie